V mesiaci október sa žiaci 1., 2., 3., 4. a 9. ročníka spolu so svojimi pani učiteľkami už tradične zapojili do XII. ročníka celoštátnej súťaže ,,Hovorme o jedle“, ktorej organizátormi sú Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora a Centrum rozvoja znalostí o potravinách.
Naši žiaci sa radi zdravo stravujú a zdravo žijú. Práve preto s radosťou realizovali aktivity, k jednotlivým témam týždňa Hovorme o jedle – Chlieb, pečivo, obilniny, cestoviny, zemiaky a Zelenina, ovocie, orechy z našich sadov.
Fotografie z realizácie jednotlivých aktivít nájdete v galérii.
Mgr. Ľ. Ševčíková, Mgr. M. Trličíková, Mgr. T. Solnicová, PaedDr. D. Jančurová, Mgr. A. Burdová